HAVACILIK YAKITI SATIŞI

Şirketimiz T.C. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nın yürürlükte olan petrol kanununun ön gördüğü tüm gereksinim ve şartlarını yerine getirerek, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun onayı ile havacılık yakıtı satış yetki ruhsatı olan ihrakiye teslimi lisansına sahiptir.

Şirketimiz, hem kendi havacılık faaliyetleri kapsamında, hem de yurtiçi ve yurtdışında kullanılan hava araçlarının ihtiyacı olan yakıtın müşterilere ulaştırılması hususunda “müşteri memnuniyeti, güvenlik, çevre dostu ve yüksek kalite” anlayışı ile çözüm ortakları ile birlikte havacılık yakıtı tedarik ve satış operasyon ağını hızla genişletmektedir.

Türkiye’deki tüm askeri ve sivil havalimanlarından, güçlü çözüm ortakları ile ileri teknoloji ve donanımlı araçlarla yakıt ikmali yapabilir konumda olan şirketimiz, müşterilerine her zaman istenilen kalite ve normlarda uluslararası kural ve düzenlemelere bağlı kalarak sektörün ve müşterilerin ihtiyacını karşılayan ürün gamı ile (jet a-1, jp-8 ve avgas 100/130LL) hizmet vermektedir.